hubickova

A znova HTC TOUCH

Absolutně nemůžu přijít na to,jak poslat fotky z mobilu přes bluetooth do noťasu.Když kliknu na nabídku v albu,tak se mi tam objeví jen poslat na sms a mms a na email.Jenže já potřebuji poslat fotky do notebooku.Bluetooth mám zapnuté,co dělám špatně.Pak mně napadlo,jestli by třeba ty fotky neměly být v nějaké určité složce,aby šly poslat.Jenže nevím.....A proč se mi nechce mobil připojit do noťasu přes usb kabel??Když ho připojím,nic se neděje…jen se mi dobíjí…Poradí někdo???

Odpovědi
Bedy

Tohle má Windows Mobile, že? U některých verzí to šlo poslat jedině tak, že jste šla do nastavení Bluetoothu – a tam to najdete. Nevýhodou je, že se tam načtou všechny fotky a obrázky a Vy musíte v tom obrovským seznamu vybrat ten/ty, který/é chcete poslat.

A nebo to pak můžete poslat když ten obrázek otevřete v prohlížeči obrázků. Zvolíte tam možnost Přenést soubor.