A zase zapracoval samozvaný přesouvač. Téma sníh, závěje, příroda atd. prý nepatří do přírody.

A kdopak mi to tu jako úplně nové ve Vašich řadách radil a omílal pořád dokola o nos, abych si přečetla kodex? Přečetla, promyslela a důsledně se jím řídím. Je to tak ale u všech? Jaké zkušenosti s tím máte Vy ostatní? Nesouvisí to trochu s úctou k druhému člověku a se slušným chováním?
Doplňuji:
Ad ReHu – nejde o život. To v žádném případě. Jen ráda věcem rozumím a také ráda dostávám na jasné otázky věcné, jasné a srozumitelné odpovědi. Tady na toto téma se někdo pořád ozývá a pořád to funguje dost nesmyslně. Pečlivě vybírám, kam otázku napsat, aby byla zařazena správně. Tak jsem potom hodně překvapená, že ji někdo bez mrknutí oka odbrnkne jinam. A to bych ráda pochopila. To jsem měla dotaz na sníh dát radši do otázek týkajících se domu,podkategorie kuchyně a konkrétní téma lednice? Asi ano. Jenže tak řazeno to tu není. Naštěstí.

Nejlepší odpověď
annas

Ocko, včera vložila Illines podobnou otázku, která se týkala rovněž přesouvání. Uvedla jsem, že to neřeším, protože někdy je kategorie sporná, i když své zařazení dost sleduji. Ale admini, kteří mají konečné slovo, to vidí jinak. Také jsem byla přesvědčena o tom, ře jsem své otázky vložila do správné kategorie a ocitly se jinde. Důležité je, že otázku někdo neodstranil. Drap vložil podobnou otázku do anket.
Nic ve zlém. Beru to tak, že vlastně odpovědi, které se týkají shrabování sněhu, nemají za hodinu už žádnou platnost, protože situace se mění.

Další odpovědi
Drap

Asi přišel Dr.Mazal
Doplňuji:
Nejlépe bude když budeš řadit všechno jako já do aktualit, a nikdo ti to tam už nemůže přesunout. Leda potom smazat.

briketka10

včera jsem taky říkala o přání k 70.narozeninám pro pána co má rád mašinky od BENYTY nejdřív bylo v Zábavě pak přesunuto dokonce do Zvířat pod Koně asi před 6 dny, včera zase zpátky do Zábavy, aby se tady z toho člověk zbláznil !!

hanulka11

myslím když je to o současném počasí, tak je to aktualita, ale to jen můj pohled

www

Zkušenosti mám úplně stejné (začátečnické).
Po přečtení tvé otázky se ale, ve vší úctě k tobě nedivím, že je v aktualitách, tak to tady chodí 😉

ReHu

Kdysi mi kdosi sdělil, že pokud to je nézor, pak patří do zábavy.
Také mi tam přesouvač a mazal přesunul spoustu otázek.
Ale, vždyť nejde o život :)
Doplňuji:
Já také vybírám kategorie, ale přesuny jsem už řešit přestala.
Je to marný boj 🙂.

anonym

Briketko, mne můj přesun zarazil. Ten u Tebe by mne pořádně vytočil. Občas opravdu zdejší praktiky nechápu a asi mi bude ještě hezkou chvíli trvat, než pochopím, co se to tu vlastně děje.

annas

Briketko, uváděla jsem, že uživatel nemůže otázku přesouvat jinam než do Aktualit.
Źádná jiná možnost neexistuje. Proto zřejmě zaúřadovali admini.

briketka10

to nebyla má otázka, ale od BENYTY já ji posílala jako první odpověď gratulaci a to byla ještě v Zábavě a pak jsem chtěla Doplnit a nemohlla ji najít a najednou byla přesunuta v těch koních..
Dr.Axl mi nevěřil, ale ten text jsem stihla ještě okopírovat než se vrátil zpátky a dát ho barbakanovi do včerejších příspěvků o mazání, protože včera ráno zase chyběla otázka od Jendahuna a taky se vrátila zpět to jsem poznala, že mi naskočily body..

Andělé

Jak píše Drap,nejspíš přišel Dr.Mazal..:-D