A zase to jidlo . ! Honi me mlsna. Nejake tipy na rychle pohosteni pro me , ci pro navstevy ? Dik. -iv-

Odpovědi
dědapetr

Doma vybíráme z tohoto seznamu:
http://kuchar­ka.cwa1.net/re­cepty.asp?dkId=6
Dobrou chuť

venkovan

Měkký chleba, trochu cibule, trochu dobrého másla a dobře uležené syrečky.
Vynikající zejména pro návštěvu u které si přejeme brzký ochod.

tom004

Toustový chléb (2ks),slabě nanmažu dobrou majonézou,oba,na­krájím na tenko ředkvičku,pokladu dost hustě,na 2–3 min. do toustovače.A je to.

anonym

Pro „venkovana“. Proboha,kde ty bereš měkký chléb? Máš doma pekárnu? Já naposled měl v ruce,potažmo v ústech měkký chleba za komunismu!

Valky

Já většinou něco na rychlo upeču, nějakou hrníčkovou dobrotu.. :o) A nebo taky dělám rychlou mňamku – je potřeba čokoláda na vaření, kys. smetana a banány…0 Je to syté a všem to chutná a trochu hery.
Rozehřejeme heru a necháme v ní rozpustit čokoládku, sejmeme z plotýnky a hned tym metličkou vmícháme kysanou smetanu. Do pohárků potom dáme trošku této směsi a na ní dáme pár kousků banánů.. :o) Uvidíte, jak si budou všichni mlaskat – pokud mají rádi sladké.. :o))

Ohledně toho chleba souhlasím, a navíc, teď kdykoliv koupím chleba, je tam víc kmínu, nežli těsta… Fuj, fuj.. Takže kupuju už jen bramborový chleba – takový ten bílý chléb, který se podává ve všech ostatních zemích.. :o) Ten je vždycky měkoučký, nadýchaný a bez kmínu! :D