hubickova

A zase THE SIMS 2 – mazlíčci

Mám otázku technického rázu.Když chci nainstalovat dodatek Simíků-Mazlíčci,v manuálu je napsáno,že nemám instalovat hru k základní hře.Tak základní 2 mám naistalovanou na disku C a v počítači nemám žádný jiný pevný disk.Tak kde mám nainstalovat ty Mazlíčky?Jsem naprostý laik,pomůže někdo?Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Podívej se sem, je tam hráčské fórum – tey jen ti, co to hrají.
http://www.the­sims2.cz/news­.php?id=449

Další odpovědi
Awe

The Sims2 je tuším od EA Games…Takže klasický adresář instalace je C:/Program files/EA Games.Do te stejné složky nainstaluj i datadisk (mazlíčky).

PS:Pokud bude cílový adresář špatně zadaný nemělo by to datadisk nainstalovat