kotě07

A zase je tu… SUPERSTAR!!!

Jaký je váš názor na superstar? Zdálo se vám to lepší minulou sezónu, nebo teď? Mě osobně zatím minule…

Odpovědi
sejtanka

Kdyb to nedávali v hlavním vysílacím čase a ještě k tomu o víkendu,je mi superstar šumák,ale takhle mi opravdu vadí.

panenka

Já to nesleduji ale moje dcery ano po občasném kouknutí na televizi si taky myslím,že tá minulá byla lepší.

dědapetr

Čím dál tím horší a Mareš je už nekoukatelný,kry­tika mých dcer.Já to nesleduji.

iceT

S Marešem je aspoň občas ňějaká legrace,ale taky ho moc nemusím,mě víc dráždí Rytmus nebo jak si říká.Asi nikoho lepšího do poroty nesehnali,no.
Včera jsem totiž viděla nejdelší kousek z letošní superstar,asi 10 minut.
Co je na tom nejhorší,že čím méně je těch zbývajících sotěžících,tím je ten pořad delší.

led

Nie je to síce to mňamňam, ale vždy je to lepšie, než keď z televízie tečie samá krv a lietajú guľky. Už sa ani nemáme kam schovať ☹