A víte,že ten,který nahlásí "závadnou"otázku nebo odpověď , je PRAVDĚPODOBNĚ někým odměňován body navíc ?

Jinak si nedovedu představit,jak je možné,že některý z nás ,ač se málo projevuje v otázkách,nepatrně v odpovědích ,mu neúměrně narůstají body ?

P.S. Dnes mi bylo vyhrožováno BAN-em a tak se už možná neuvidíme.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jak jsi na to přišel? A kdo ti BAN sliboval ????

Další odpovědi
Drap

Zajímáve, to netuším. Mne se to ale stejně netýká, když nesmím mazat.

briketka10

to chodí e-mailem ??

Illines

Zajimave,tak nejak to zni .....,a Ban za co,ze jdes po pravde?Muzeme vedet,kdo vyhrozoval?
Doplňuji:
Ne Barbakane,nic nepis kdo to byl,ale nema si cenu kazit naladu.Uvidis,ze tu budes,pokud te to bude bavit?

dudu

Lidi přestaňte blbnout, to je určitě naprostá blbost. Dnes se podobným zprávám tuším říká hoax. Tento není nebezpečný, nýbrž zlý. Dvakrát jsem si smazal otázku sám sobě, ale body nikdy nedostal.

anonym

.. tak se kdyztak zitra prihlaste jako B. II . :) a tvrdte, ze to nejte vy ! :)

anonym

Ok! Já se přihlásím,ale jinak!