judithin

A tenhle film znáte?

Je to o židovském chlapci někdy z období kolem 2.světové války. žil s otcem v nějakém větším městě a všichni se jim (židům) vyhybali. Ten chlapec měl fotografickou paměť, a nakonec se s ním skamarádil jeden z kluků z toho města a pak už nevím jak to bylo dál, viděla jsem to v TV hooodně dávno.. Díky
Doplňuji:
no jakože chlapec, on to byl už studentík

Odpovědi
bolak

Mohlo by to bejt tohle, ale to už jentak střílím od boku ;) >>> http://www.csfd­.cz/film/16157-vyvoleni/

puf ..puf