Mousinek

a ten znate?

Miláčku, chtěla bych pod stromeček miminko! „Ty ses zblaznila, vždyt mu napadá do oči jehličí!“ :)
Doplňuji:
Říká policajt o vánocích kolegům: To jsem zvědavý, kolik zítra Pán Bůh hodí. Prosím tě, co by měl jako házet? diví se oni. To nevím, ale zítra bude Boží hod.

Odpovědi
Elk

Sedí dvá v hospodě, venku leje, jako z konve, tak jeden povídá druhému : Dnes nechoď domů v takové čině, pojď semnou, přezpíš u mně.
Tak dobře, říká druhy, najednou se vzdálí a vrátí se za půl hodiny.
Kde jsi byl?
Když mám přespat u tebe, tak jsem si byl doma pro pyžamo…