Miroslavst

A ten pečící papír se nespálí-neshoří?

Chci něco upéct v troubě a pod to dát pečící papír. To se nespálí ten papír? Aby mi to nechytlo.

Nejlepší odpověď
anonym

pečící papír by se neměl spálit ani shořet,používá se na pečení,abys nemusel vymazávat a vysypávat plech

Další odpovědi
hanulka11

Ne nespálí je to pergamenový papír odolný vůči teplotám .
Také ho používám,zrovna dnes jsem pekla řepánky a místo vymazávání pekáče jsem ho vyložila pečícím papírem