A ted neco pro kucharinky...

a kuchare. Zabyvate se radi slozitym postupem k vareni,nebo to omezujete na polotovary a rychlovky?
Doplňuji:
Sbiram recepty do pohadkove knihy,ale takove,co autor vytvoril sam a je mozne,ze se v knize objevite.Mate zajem,staci doplnit odpoved.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Většinou experimentuji,no a to hold někdy trvá déle...:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Já ráda vařím, dost experimentuji, ale mé jídlo je dietní. Strávníci si mé pokrmy a moučníky pochvalují. I když v poslední době jsem pečení sladkostí omezila. Nyní sbírám recepty z internetu, kdysi jsem kuchařky kupovala třeba jen kvůli jednomu neobvyklému receptu. Když mě recept zaujme, vyzkouším. Cutná-li, zařadím do své kuchařky a udělám znova. Někdy se stane, že prohlásím - nikdy více. Co nemám ráda je spojení masa s ovocem. Rovněž dodržuji zásadu - nekombinuji zeleninu s ovocem.

Zlatý

Myslím si,že když už vaříte doma a máte na vaření čas,jako například já,tak používání polotovarů neschvaluji.Není nadto,když si všechny suroviny připravíte, očistíte, nakrájíte, uvaříte tak,jak to vyžaduje receptura a pak v klídku s manželkou/rodinou,kamarády/ vychutnáte.
Chápu a obdivuji pracující ženy,které dopřávají svým rodinám domácí stravu a uchýlí se k polotovarům.

Zlatý

Jak kdy. Záleží to na náladě, času a množství potravin. Když mám čas a náladu, klidně udělám něco složitého. Nějakou tu rychlovku si udělám pro sebe, když je manžel v práci a já jsem sama doma. Naopak když přijde návštěva, tak to si dám hodně záležet a nedělá mi problém vařit i od osmi od rána. Takže vařit něco složitého mi vůbec nedělá nevadí. Vařím hrozně ráda a s chutí :-D

Pokročilý

tak ráda vyzkouším i nové recepty.
raději dělám dobré,rychle a ne moc pracné.
co se týka pečení ráda peču placky,babovky...

Stříbrný

Podle potřeby,také záleží pro koho vařím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.