coco

A tak kde jste všichni?

Doplňuji:
A tož to jsem ráda.Dodívala jsem se na Román pro muže a jakési slabé to bylo.Tak už asi půjdu chrnět.

Odpovědi
zbysek

koukáme se na Superstar

dědapetr

Koukám na misku a snažím se uspat vnučku,dnes to nějak nejde.

SajmonModer

Já se dívám na Angel-A, super film.
Doplňuji:
A to mě se román pro muže líbil :)

panenka

já tu coco sem

Terryle

Patlám ikonu v Photoshopu a dumám nad tím, že musím zítra uklízet veřejný prostory na bytě…

arygnoc

Poslouchám Dianu Kraal a koštuji moravské

;)

kotě07

Čekám, až pro mě přijde kámoška po obědě, jdem nakupovat oblečení, tak si krátím čas koukáním na net… 😁