Miroslavst

A pozítří?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-co-zitra-na-obed
a pozítří?

Nejlepší odpověď
sofie

to už bude salát snědený tak si dáme nějakou jinou dobrůtku,ale ještě nevím jakou

Další odpovědi
BEAES

Konečně svíčková…dietka až od ledna.

vecernice

Dneska zbytky od včerejška,zítra zbytky ode dneška a pozítří .....

Mili @

jóóó, pozítří, doma asi ohnivé maso s hranolkama a já V PRÁCI jenom něco tak na sváču…

ten který je

Pozítří bude dieta.Celý den budu v práci a nebudu mít možnost se najíst.Až nějaká ta večeře.