A mám úplně jinak označenou diskuzi,celý je to nějaký jiný,máte to taky tak??

Doplňuji:
To jsem ráda,už jsem myslela,že se mi to jen zdá…mimochodem všem ostatním se omlouvám,tradičně jsem si vyplácala bodíky,tak až zítra. Jinak díky všem za rychlé odpovědi,aspoň jsem si jistá,že vidím dobře.....

Nejlepší odpověď
anonym

Také,také.

Další odpovědi
GangstaHelper

No, teďka už stránka nepůsobí tak „jemně“.

A to tlačítko Connect with Facebook mně tam bude asi štvát na pořád :)

panenka

Mám to taky změněno .

Jahoda

Taky to mám tak. Ještě jsem zaznamenala, že ty otázky nejsou v takových rámečcích, jako tomu bylo včera.

ReHu

Je to dobře, že je diskuse více viditelná.
Admini mají ode mne pochvalu a paleček s bodíkem 🙂.

Lucimia

Ano, taky se mi to změnilo.. No holt než si zvykneme, bude to chvíli trvat…