bobánek

A které jídlo nemusíte?Já například nemusím pajšl nebo držkovou.

Nejlepší odpověď
quentos

jsem popelnice, ale nemusím například masovou krémovou polívku či polívku s vejci. Když je ale hlad, sní se to taky :{)>

Další odpovědi
ten který je

Nemusím pajšl a žemlovku.

hanulka11

Já nemusím jakékoliv smetanové omáčky , nasnáším nastavenou kaši, knedlíky , a kroupy a krvavé -jelito, prejt , černou polévku -prostě kde je krev.
Tak to já kdybych měla umřít hlady tak to co nemám ráda bych nejedla.

vecernice

Nesním býčí žlázy,cokoliv živého co se ještě hýbe a asi pětadvacet let jsem nejedla knedlík.Jinak si na nic nemůžu vzpomenout.

Losos

Želvy nežeru

Michal

Nemusím Zemlbábu,nákyp a mléčnou polévku.

anonym

Nejím to,co se drží talíře,ty různé mořské potvory.!