Mili @

A krupici s kakaem nebo skořicí politou máslem máte rádi???

Doplňuji:
Já jsem taky masová, ale někdy ta krupice přijde móóóc k chuti!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

jasně občas je to dobrůtka

Další odpovědi
1popelka1

Ne, jsem masová

janek66

Je to tak zvaná Pohádka mládí".Mám ji moc rád.Někdy si ji dám k večeři.Krásně hřeje v žaludku a hezky se s ní usíná.

Jahoda

Mňááám. Asi si udělám, dostala jsem strašnou chuť 😁

myšpulín

Já mám ráda skoro vše sladké a krupicovou kaši se skořicí a cukrem si asi zítra udělám, díky za tip 🙂
Prý je dobrá i s nastrouhanou čokoládou 🙂

Ella

tak s kakaem jsem ji měla zrovna dneska, mňam ;)

Mousinek

Ano je to dobrota

johana 56

Mám ji nejraději posypanou klsickým perníkem na strouhání(ten se bohužel již málo objevuje v nabídce zboží)a politou voňavým rozpuštěným máslem.

norek

Já ji taky milují ,ale jen máslo ,cukr,kakao.

elektrikář

Krupicová kaše Pohádka mládí. Naši mi jí dělali dvou barevnou nalila se na talíř a do zbytku se zamíchalo kakao.Jednou jsem si na ní dal rostliné máslo a zkazil jsem tomu celou chuť.