ReHu

A krom ručně psaných dopisů, dostáváte dopisy aspoň e-mailem? Nebo pouze přeposlané blbosti.

Nejlepší odpověď
mojitek

jo,normalni emaily dostavam,ale chybi mi to otevirani dopisu nozem a ta nalepena znamka

Další odpovědi
quentos

ale jo, to jo. A posílám. Někdy si je radši předepíšu do Wordu a sejvnu, nejsem zvědavej, jak mi spadne net při psaní předposledního řádku. Ve Wordu občas daly i áčtyřku ;{)>

ten který je

Nemám rád přeposlané blbosti.Píši si občas maily s některými bývalými spolužáky.

salsa verde

sem tam…ale nejvíc mě dorazí když někomu napíšu mailem dopis, dám si s tím práci, snažím se a ten jeliman mi pošle jen-ale jo fajn- a k tomu připojí deset tisíc praštěných odkazů na krávoviny

nabubindes

ano. je to asi trend doby…

GM

Dopisy e-mailem dostávám od spolupracovníků a kamarádek, ty v obálce jenom od úřadů a pod., z těch obvykle radost nemívám.