Mili @

A kdepak jste trávíte vánoce?

Jste doma, na návštěvě, někde na horách…?
Doplňuji:
KDEPAK TRÁVÍTE VÁNOCE?
CHYBIČKA SE VLOUDILA…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já jsem doma a i ve světě. v tom internetovým :D
Před chvílí jsem se vrátil z austrálie :D

Další odpovědi
vecernice

Pokud možno,tak doma a taky pracovně,ale je to takové volnější,tak si užívám i nového pyžamka .Hlavně žádné návštěvy.

dagry

Tak já trávím vánoce doma a současně i na horách, protože na horách žiju.

sofie

já jsem doma,ale zítra už vyrazíme za sportem jinak se budeme jen kutálet

ten který je

Jsem doma a celý den se válím,poslouchám muziku,neustále něco jím,spím a jsem také zde.V pondělí mi to skončí a jdu do práce.

BEAES

Doma v teplíčku, nikdo mě nikam nedostane.

Terryle

Doma, konečně s rodinou. Konečně mám několik volnejch dní, tak odpočívám, léčím aklimatizační nachlazení a sbírám síly návrat ke studijním povinnostem. Sedím doma, chodím do kostela, přemýšlím, hraju na kytaru a přiblblý hry na FB a jsem spokojená :o)

Retko

Jsem doma a psychicky se pripravuju na leden.

bobánek

První svátek vánoční jsem strávil v rodiném kruhu a dnes s přítelkyní.