Mili @

A jíte klasický bramborový salát s řízkem z kapra,

nebo děláte i řízky kuřecí, vepřové, z filet.....
Má dcera třeba kapra nesnáší, tak má halt výběr… Že jsou ty vánoce!

Nejlepší odpověď
panenka

dělám řízky z kapra i vepřové a k tomu salát s majonézou i bez

Další odpovědi
Miroslavst

Bramborový salát s majonézou a kapra-tedy kapří řízek.

quentos

proč řízek z kapra, když stačí kapr jako takovej ;{)> vedle něj ještě klobásy kvůli ségře, já si obyčejně dám od obojího trochu. jinak k tomu bramborovej salát jako tradičně.
Doplňuji:
kapr tedy u nás poslední dobou ztrácí na popularitě, nehledě na to, že ho všude vzhledem k velkému odbytu nehorázně předražujou. Dáváme tedy přednost pstruhovi, candátovi nebo pangasiovi

fofbal

Především- jak si představujete klasický bramborový salát?
Představte si, že mnozí nesnášejí majonézu. Nebo. Udělejte pohled 50 až šedesát let nazpět kdy současné ingredience tolik známy a k dostání nebyly. Potom ta klasika byla- brambory,salám, okurka, mrkev a uležení připraveného produktu.Myslím, tam byla klasika. Tolik k té klasice.