Miroslavst

A ještě jednou cesta kolem světa

Zazvonil by u vás člověk (je jedno jestli muž nebo žena, prostě člověk) a řekl by vám: „Všechno platím, všechno zařídím [víza apod], sbalte si nutné věci a jedem kolem světa“.
Jeli byste? Nic by vás to nestálo, vše by bylo zařízené. Ale jen vy sám, sama s tím člověkem.
Doplňuji:
Ano, dobrá připomínka. Jen cestovat. Nic víc. Žádné úmysly, prostě nic nebezpečného (tedy kromě neznámých krajin). Prostě sednout do auta a jet, auto, vlak, letadlo, loď, nohy-prostě celý svět.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud by to bylo opravdu duveryhodne-proc ne?Ale jen cestovat.

Další odpovědi
anonym

Pokud bez úmyslů,není o čem debatovat.

FOG

Tak jo,kdy se u me zastavis?

Sini-Minis

Byla by to sice velice lákavá nabídka, ale s ohledem na svého partnera, kterého bych tedy podle zadané podmínky nemohla vzít sebou, asi bych odmítla. PROČ? Prostá odpověď – on by mi totiž na cestě kolem světa chyběl. Jednoduše bych si to nějak neužila a stejně bych musela myslet celou dobu na to, že on musel zůstat doma. Takže pokud by dotyčný u dveří zvonící nepřistoupil na jinou alternativu a nedal se nějak ukecat, tak bych s poděkováním odmítla.

Nuk nuk

Pokud bych toho člověka neznala, asi bych mu moc nedůvěřovala. Musel by mě přesvědčit, že jde skutečně jen o to cestování.

grifin

Kdybych byl krásnou ženou velice bych váhal,
ztrávit život v harému-nic příjemného! jelikož
jsem ve věku,kdy by mě unesli k vúli orgánům,
tak to nepřipadá, nebál bych se,pepřák na cestu
dýku za pas, a s bohem,jedeme do světa,ale toto
příteli je opravdu velmi „snová“ představa.
Představa,že by ta osoba byla krásná žena,
pepřák i dýku ponechám doma a budu vychutnávat krásy tohoto našeho krásného světa–přeji Ti, aby se Ti ten sen–splnil!