Avatar uživatele
Miroslavst

A ještě jednou cesta kolem světa

Zazvonil by u vás člověk (je jedno jestli muž nebo žena, prostě člověk) a řekl by vám: „Všechno platím, všechno zařídím [víza apod], sbalte si nutné věci a jedem kolem světa“.
Jeli byste? Nic by vás to nestálo, vše by bylo zařízené. Ale jen vy sám, sama s tím člověkem.
Doplňuji:
Ano, dobrá připomínka. Jen cestovat. Nic víc. Žádné úmysly, prostě nic nebezpečného (tedy kromě neznámých krajin). Prostě sednout do auta a jet, auto, vlak, letadlo, loď, nohy-prostě celý svět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud by to bylo opravdu duveryhodne-proc ne?Ale jen cestovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud bez úmyslů,není o čem debatovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Tak jo,kdy se u me zastavis?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sini-Minis

Byla by to sice velice lákavá nabídka, ale s ohledem na svého partnera, kterého bych tedy podle zadané podmínky nemohla vzít sebou, asi bych odmítla. PROČ? Prostá odpověď – on by mi totiž na cestě kolem světa chyběl. Jednoduše bych si to nějak neužila a stejně bych musela myslet celou dobu na to, že on musel zůstat doma. Takže pokud by dotyčný u dveří zvonící nepřistoupil na jinou alternativu a nedal se nějak ukecat, tak bych s poděkováním odmítla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Pokud bych toho člověka neznala, asi bych mu moc nedůvěřovala. Musel by mě přesvědčit, že jde skutečně jen o to cestování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Kdybych byl krásnou ženou velice bych váhal,
ztrávit život v harému-nic příjemného! jelikož
jsem ve věku,kdy by mě unesli k vúli orgánům,
tak to nepřipadá, nebál bych se,pepřák na cestu
dýku za pas, a s bohem,jedeme do světa,ale toto
příteli je opravdu velmi „snová“ představa.
Představa,že by ta osoba byla krásná žena,
pepřák i dýku ponechám doma a budu vychutnávat krásy tohoto našeho krásného světa–přeji Ti, aby se Ti ten sen–splnil!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování