Miroslavst

A ještě by mě zajímalo, zda jste pozorní?

Tak co, jste pozorní zde na odpovědích? Pokud ano, tak určitě víte proč jsem najednou tak chytrý při posledních otázkách?
Víte proč?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano vím nedávno jsi zde psal že budeš mít křtiny a ptal jsi se nás Kolik stojí svíce a rouška.Dívala jsem se do dizkuse moc pěkné fotky máš z křtin.

Další odpovědi
anonym

jo googluješ co ti síly stačí a celé odpoledne jsis pročítal otázky a odpovědi ostatních

aramah

Mám pocit že to tu již bylo.

flodur

Protože trávíš sobotní večer na faře. D

vecernice

A kde máš tu roušku?No jestli ty si nenazbíral včera po tmě nějaké ty chytré houby do toho gulášku?!

anonym

ne měla bych?já byla v kostele jen na pokání,hlavně se neptej za co,to veřejně neřeknu

Miroslavst

No určitě znáš. Nápověda: zpěvačka.

anonym

já už vím byl jsi na křtinách a to jsem nekoukala na nápovědu ted mi to cvaklo

Miroslavst

Ano, byl jsem. A znáš toho faráře?

Miroslavst

Malá nápověda:
http://img.na­dapenny.com/t20/102­40/nadap121205681­960231.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/102­40/nadap121205929­361231.jpg