hanulka11

A jeden na dobrou noc

Manželé spolu obědvají a manželka se pobryndá omáčkou.Říká manželovi podívej se na mně já vypadám jako prase…a on na to… no a ještě sis ušpinila halenku…

Nejlepší odpověď
barnajka

No jo, chlapi holt umí ženu potěšit :)))

Povídá chlapec své dívce:
„Evičko, ty jsi opravdu jiná než ostatní dívky!“
„Ano? A jaké jsou ostatní dívky?“
„Hezké“ :))

A jeden z jinýho soudku:
Povídá učitelka dětem:" Děcka, prosím vás, nemluvte sprostě, pro mužské přirození je spousta výrazů a slušných, zkuste nějaké jmenovat!" A děcka jmenuji:„Penis, pyj…“, i zvedne se Pepíček a říká: „Lemrouch“. Učitelka se diví: „Lemrouch, kdes to slyšel Pepíčku?“ „Prosím paní učitelko já sem to četl v pověsti o Oldřichovi a o Boženě“ i cituje z knihy: „Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha.“ :))

Další odpovědi
dědapetr

Víte co je to absolutní alkoholismus???Opít šneka aby netrefil domů!!=D xD 🙂

coco

Absolutní rachot?
Soulož kostlivců na plechové střeše…