A jeden na dobrou noc.

Paní učitelka se hrozně rozčílila a řekla: „Jestli toho hned nenecháte, máte po ptákách“. Pepíček se přihlásil a zeptal: „A co holky?“

Nejlepší odpověď
hanulka11

Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. „Víš, co se stane z dětí, které lžou?“ – "Politici nebo poslanci, paní učitelko

Další odpovědi
dědapetr

Učitelka na základní škole vyhlásí soutěž: „Děti, kdo mi zítra nejlépe vysvětlí, jak chodí děti na svět, za odměnu pojede na výlet do Vysokých Tater.”
Pepíček se na to doma zeptá a jeho matka, osvícená dáma, podá vysvětlení: „To máš jako s jablíčkem. Jablíčko má semínka, z těch vyrostou zase nová jablíčka a ta mají zase semínka… a tak to jde stále dokola.”
Druhý den se učitelka ptá a děti odpovídají.
Jirka: „Myslím, že děti nosí na svět čáp.”
Učitelka: „Tak se zase posaď.”
Petřík: „Podle mě nosí děti na svět vrány.”
Učitelka: „To asi také není to pravé. Kdo má něco lepšího?”
Pepíček si vzal do školy jablíčko, aby vše názorně vysvětlil. Stoupne si, stále si ho přehazuje v kapse u kalhot a říká: „Tak já vám ho tedy ukážu.”
Učitelka ho však rychle zastaví: „Zadrž, vyhrál jsi!”

hanny 2

Sedí 2 chlapi na kolejích s ujetejma nohama a ten jeden říká:„Vidíš to ty vole,já jsem ti říkal že sova houká jinak!“