A jaký je váš názor?!

Pokud v minulosti vkládali starousedlíci otázky typu : o počasí, co jste vařili, jak se máte, kde můžu stáhnout …, okamžitě se vkládaly odkazy od známých firem, že to už tu bylo, že je to proti kodexu a různé bláboly a dnes, když vloží podobnou otázku nově registrovaný, tak to je bez povšimnutí?!

P.S. Něco je prohnilého na tomto serveru!
Doplňuji:
Já o voze , ty o koze! Všeobecně!

Ano,každý má právo i povinnost nahlašovat „závadné“ otázky (odpovědi),ale jen „někdo“ má právo na mazání NEZÁVADNÝCH ? To tady nečtete,že si autor stěžoval na to, že mu byla smazána odpověď či otázka, které nebyla v rozporu s kodexem ?!

Nejlepší odpověď
badisko

hm…taky se mi zda dost zvlastni ze lide kteri vcera tento Web na svem Blogu ocernovali a posilali lidi k sipku atd …a uzivatele nazivali zvlastnimi nazvy…dnes zde zavitali a zadaji o pomoc s Anglictinou …ano spravne clovece je zde cosi prohnileho v tomto svete …prave zvazuji esly by se tady hodil nejaky odkaz asi nee vsichni vime okom se zde mluvi …ze?…

Další odpovědi
briketka10

jo hned se otázky mažou taky se mi to nelíbí !!
Doplňuji:
pamatuju, jak o svátcích jsme si všichni tady
hezky přáli a teď je to zase vše při starým :(

hanulka11

celý to jaksi hnije od konce:D:D

Drap

Máš pravdu. I když občas přišlo upozornění tak otázka zůstala. Byla tady zábava, příjemně. Co se ujala tady toho teroru ta skupinka uvědomělých moralistů, tak musí být vše podle nich. Jinak se vše hned smaže. Snaží se nám kázat o morálce, správnosti a podobně, ale jejich chování a postupy jsou samá křivárna. Bohužel, pohodový duch těchto stránek se již zřejmě odstěhoval.

anonym

Dr.BANe, tak to mne opravdu nechtěj rozesmát… Že by právě Tobě chybělo upozornění na porušování kodexu? Nevěřím.
Pokud Ti přece jenom chybí, tak věz, že řvoucí skupinka si vykoledovala jenom to, co chtěla. Tolik Vám vadilo upozornění na zjevná porušování kodexu. Tak o co Ti teď konkrétně jde? Mimochodem – nahlašovat závadné otázky a odpovědi mají nejen právo, ale i povinnost všichni registrovaní členové.
Chcete si dělat pořádek podle svého, tak tedy dělejte. Každý tu má podle svého zařazení práva, ale také by neměl přehlížet kam spěje jejich překračování nebo vlastní nezodpovědnost.
Doplňuji:
Dr.BANe, a od kdy se tu podle Tebe mažou jenom příspěvky, které jsou v rozporu s kodexem? Autor si může klidně stěžovat a bude na to úplně stejně jako většina ostatních lidí. Maže se každému. Někomu oprávněně, jinému bez opory v pravidelch nebo v kodexu. Tak na co si stěžuješ? Anarchie a nedodržování pravidel tu přece spoustě lidí nevadí. Nebo snad už ano?

anonym

Badisko, rád bych ten odkaz na nějaký ten blog! Dáš jej ?!

badisko

psal jsem uz adminovi aby vratil z5 odpoved mou na a jeste jednoho uzivatele ktery tam byl uplne nepravem urazen..a odsouzem zato co neudelal…http://w­ww.odpovedi.cz/o­tazky/mohu-na-policii-nahlasit-obtezujici-telefonni-cislo blu totiz smazany na doporuceni pisatelky teto reklamy…

Sůwa

Dalo to docela práci, ale tady to mám ( ovšem nejsem >basisko< ):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-na-policii-nahlasit-obtezujici-telefonni-cislo

anonym

Sůwo, díky.

briketka10

☺☺☺

Drap

Nejlepší je "řvoicí skupina " , to tedy opravdu od autorky sedí. Snad doopravdy ztrácí soudnost a neví o čem mluví.

Sůwa

To se musíš nejprve nechat dobodovat, abys mohl taky vkládat nebo mazat, nebo co vlastně potřebuješ. On si totiž každý může závadnost vykládat po svém a pak tady škodit jen tak z nudy, když ovšem na to má žaludek 🙂

anonym

Jo dobodovat, to bych tu musel mít spousta otázek a odpovědí!