Damiana

A jaká byla vaše letošní dovolená?

http://www.you­tube.com/watch?v=ZgmH7Ng­ITSQ&feature=y­outube_gdata_pla­yer

Nejlepší odpověď
anonym

Ani letos ani nikdy jsem na žádné dovolené nebyla. Možná někdy jako dítě, ale pouze v České republice.
Doplňuji:
Ale výlety do přírody se snad také dají počítat jako dovolená. Jinak bych jela někam, kde bych objevovala přírodní krásy, třeba někam do pralesa nebo i na hory.

Další odpovědi
anonym

Teprve se chystám…doufám,že v Namíbii na mnoho Čechů nenatrefím…

Rocker

Byli jsme 3 týdny na chalupě a týden v Chorvatsku.Po­dobný debilní kecy jsem nikde neslyšel.

aramah

Dovolená neměla chybu,jedním slovem super… :)))
A žádné nemístné řeči nebyli :)

Syd

žádná

Adéla Joon

Nejlepší!!!
Přinesla jsem si zní spoustu kamarádu na Skypu! :DD
Byla jsem v DUBAJI

Michal Kole

S rodiči jsem na dovolené nejezdil a ani teď nejezdím.

Nezjistila jsi na dovče, že jsi zapomněla plavat a po šipce do bazénu nebo ze skaliska do moře jsi se začala topit ?

Drap

Skvělá, v tuzemsku, pohodová, bez podobných keců

pusinka50

Tak trochu pracovní, na chalupě v Jižních Čechách, ale nic moc se nedalo podnikat, buď bylo strašný vedro 40 st., nebo pršelo a bouřky, nebo se v oblačnu honily černý mraky, nic mezitím, stihli jsme jen výlet do Č.Krumlova, na Lipno a do ZOO na Hluboké n/Vlt. Jedu znovu příští středu ještě na 14 dní a snad už se to počasí „znormální“.
Doplňuji:
Takovýhle kecičky žádné, jen místní „rypáci“ si občas do někoho rejpnou, ale aspoň je sranda:-)

pizlicka

bez moznosti navratu.jen na dva mesice jsem chtela do uherskeho hradiste,do darovaneho domecku,a vse prasklo,rozvod na krku,a ja v hradisti musim zustat.ale je tu hezky.

Damiana

Michale, já průběžně trénuju, takže žádná úskalí nehrozí…:-)