Avatar uživatele
IQ tykve

A jak to vidíte vy ?

Ráno vstanu, zapnu japonské rádio, obleču si americké kalhoty, vietnamskou košili, čínské tenisky. Potom otevřu maďarskou lednici, vytáhnu holandské pivo a usedám ke korejskému počítači, kde ve švýcarské bance platím za nákup v Británii. Následně sedám do německého auta , jedu do francouzského obchodu, kde koupím španělské ovoce, belgický sýr a řecké víno a doma usedám na italské pohovce a hledám si práci v českých novinách. Opět nic… Jak je , sakra, možný, že v Česku není práce ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, gagaga před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dobrý… 🙂
Práce tu ale je, jen ji najít. Já jsem třeba během rodičovské zaměstnala sama sebe, začala jsem podnikat. Jde jen o to najít tu skulinku na trhu, co v okolí chybí, dělat svou práci poctivě – a zákazníci se už najdou sami. Ne ze dne na den, ale přijdou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
TokFan

Práce opravdu ubývá, většina státních podniků, je bohužel zprivatizována a ubývá tedy míst, které by šli obsadit. Většinu práce, která je volná pak zastupují různí přistěhovalci (povětšinou Ukrajinci,…). Je zde však, ale místo, kde se práce hledá dobře, to jest Praha, leč na ni nerad dělám reklamu, je bohužel tomu tak. Již dlouhou dobu prohlašuji to, že je Praha stát ve státu a pražané nemají, bohužel ponětí o tom, jak se žije v okolních krajích 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Práce je,to je fakt-ale jde o to jaká…a za jaký peníze…?To je púrávě ten problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

S prací je to horší, ale pokud jste ve věku, kdy máte přece jen naději na práci, tak se možná nějaká najde.Záleží na tom, jaký obor ovládáte. A pokud si nebudeme kupovat převážně české výrobky, tak nepodpoříme českou ekonomiku, ale tu japonskou, vietnamskou, čínskou atd. Nejde to ve všech případech, ale většina českých výrobků je dosti kvalitních.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuan4

Zaspal si,fešáku dobu!
Probuď se – už není rok 1989.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek