Mikynka

a jak to na něm sestříhám? A nemá to být do mobilu…

.............­.............­.............­.............­..............
Doplňuji:
dám si videa na pc a tam je chci sestříhat ale už je nechci dávat zase do mobilu…

Odpovědi
badisko

tak chces strihat v mobilu?…nebo videa z mobilu stazena v pc? a nasledne sestrihana?…
Doplňuji:
jj jsem si to myslel ale nekdy proste clovek chce dostat nejake video nebo folm do mobilu tak ten program to umi taky …klid je to v ceske lokaci tedy format factory a na ovladani by prisla i opice …

Bedy

Format factory na stříhání nedoporučuji, je to opravdu spíš jen nouzovka, protože jeho možnosti jsou docela dost omezené.
No jak na stříhání ve FF? Program spusťte, zvolte si příponu (třeba AVI, WMV, …), vyberte soubor kliknutím na přidat soubor a poté kllikněte vedle na Volby. Tam si zadejte časy, kde to šmiknout.
Na stříhání doporučím mnohem lepší a k tomu udělaný program Avidemux. Je zdarma. Ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/avidemux/