bobánek

A jak se vám líbil nesmrtelný hrdina z Texasu.V podání Carlose Reye Norrise.Tím mam namysli Walkera Texas rengera

Nejlepší odpověď
led

Radšej nech ostane tam, kde je. V strednej Europe by proti statočným a poctivým kriminálnikom aj tak nemal šancu. 🙂

Další odpovědi
iceT

http://yin.cz/vtipy-chuck-norris/

Opravdu nesmrtelny,ne­premozitelny.Jen mi neni jasne,proc tolik vtipu koluje prave o nem.

Martina S.

Strašný seriál. Viděla jsem jen jeden díl a už to nechci nikdy vidět, ani tomuto podobné seriály.