martin14

A existuje …

A existuje stránka kde bych namluvil něco v určitém jazyce a ono by mi to napsalo text toho co jsem řekl, existuje a jaká je to stánka?

Odpovědi
Lenjička

Já se obávám, že tato schopnost počítače je ještš ve vývoji… Kamarád na tom pracoval, aby mohli postižení ovládat počítač hlasem, ale nevím jak je to daleko.
Až se to vymyslí, bude to taková senzace, že se o tom určitě dozvíte 🙂