Mili @

A co zítra na oběd?

My kačenu se zelím a bramborovým knedlíkem…
Vy taky??? Nebo něco jiného????

Nejlepší odpověď
BEAES

To bylo dnes, zítra bude řízek.

Další odpovědi
sofie

já mám bramborový salát a krůti řízky asi proto nikdo nechce přijít na oběd každý se těší na svíčkovou

Miroslavst

Asi nějaká polívka a mašo a k tomu nějakej asi knedlík. Prostě se nadlábnout.

ten který je

Krůtí stehna s bramborem.

anonym

Vývar z morky,( krůty )domácí nudle,játrové knedlíčky ,pečenou krůtu,červené a bílé zelí,houskové a bramborové knedlíky a spoustu strávníků!