kost

A co třeba kolik maximálně vosích či včelích píchnutí přežije člověk??

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Nemůžu podat názor odborníka, ale jen názor nešťastníka. Když mě bylo 16, spadl na mě včelí úl. Dostal jsem 16 žihadel, z toho 4 do hlavy a nešel jsem s tím ani k doktorovi. Takže si myslím, že pokud nedostaneš žihadlo přímo do krku, (kde by to ohrozilo tvoje dýchání) nebo nejseš na včely alergickej (kde i jedno žihadlo by mohlo způsobit smrt), tak počet žihadel, který by mohl ohrozit tvůj život bude hodně vysoký.

Další odpovědi
arygnoc

tak to je jiná – určitě míň, jak komářích.