tom004

A co toto? Tento e-mail je ze včerejška.

Pozor, nová finta hnědočechů
Ahoj, posílám text, který mi teď přišel e-mailem. Já jen dodávám: „A pak,že jsou nepřizpůsobiví, naopak!“

Osobní zkušenost s menšinou – dejte si na ně pozor.
Nakoupil jsem v marketu a lístek zahodil. Když jsem přijel s vozíkem k autu, přiběhl hnědočech a ztropil povyk, že prý jsem mu ukradl nákup. A že to v koši je jeho, má na to paragon (ten můj vyhozený), a zavolali policajty.
Zachránilo mě, že jsem platil kartou. Když to cikán uslyšel, tak zdrhnul.
Jinak bych ale podle policajta měl problém, protože doklad o zaplacení
měl on, nikoli já.
Prý se to množí, pokladní nic nedosvědčí, těm tam projde spousta lidí…
Poučení: převzít nákup a schovat účtenku!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak to je drsný,pak nemá být člověk rasista.

Další odpovědi
coco

Tak díky za užitečné upozornění,u nás se to hnědočechy hemží u každého obchodu.

To už je opravdu dost!!

johana 56

To jste ještě dopadl dobře.Vím o případu,kdy skutečnou majitelku nákupu před příjezdem policie dokonce zbili a utekli.
Chodí do marketů také na svačinky.Při zkoušení konfekce v kabince děti stihnou něco sníst.

led

Nehájim hnedočechov (hnedoslovákov) ale ich bieli bratia a sestry to robia tiež, len sa ľahšie stratia.
Teda pozor na obe farby. Ako píšete účtenku si vždy zobrať a odložiť. Doporučujem zlikvidovať účenku až po vyložení nákupu.