jendahun

A co toto mentošské cvičení,

není to nervák?
http://www.su­perhry.cz/games/840/

Nejlepší odpověď
briketka10

jo a pořádně, horší jak ten Kolotoč v TV to být nemůže !! a ještě na čas, hned jdu ke dnu..
Doplňuji:
nechápu jak mohl ten Petrm mít takové skóre 997.626. bodů ?? asi má v hlavě encyklopedii..
takové znalosti zeměpisu, vždyť já měla taky 1 né..

Další odpovědi
IK

Škoda, nepodařilo se mi to rozchodit (ani jinou hru) v mém prohlížeči, ale vidím že bych mohla přijít o všechen čas i práci 🙂