Voldemord

A co tento pc?

http://www.czc­.cz/zalman-z9-plus-cerna/85890/pro­dukt?q-category-id=8c410ps83u­iucarrr1s1c0ol­qa byl by na hry jako je gta 5,DayZ,the forest..Mělo by ho cenu koupit a vytunit ?
Doplňuji:
To by mě vyšlo nejměně na 20 000 Kč…Mám kdispozici 5 000 :)

Odpovědi
Quimby

Co? to je jen bedna a celkem zbytečná pokud tě tlačí cena, jinak můžeš použít diskusi pod otázkou, abys nemusel zakládat vždy novou.
Doplňuji:
Aha, no tak to můžem ukončit rovnou, bohužel za 5 tisíc ať budem dělat co chcem, tak to stačit nebude :( Popros třeba rodiče k Vánocům, že by sis na to přidal nebo si najdi brigádu no, jinak to bohužel nepůjde. Říkám, do těch 15K by se to asi vešlo celkem slušně.

setapouch

Podívej se na doporučenou konfiguraci pro dané hry a porovnej je s konfigurací vyhlédnutého PC (mně se zobrazí jen case).
Mimochodem, dost dobře nechápu smysl koupě sériového PC a následné vytunění. Nech si ho postavit.

McArthur

Odkaz směřuje na prázdnou počítačovou skříň, tj. není to celý počítač.

Počítač na GTA aj. nové hry nebude za 5000 Kč ani v bazaru. Doporučuji šetřit a až se dostaneš na zmíněných 20000 Kč, tak se pusť do vybírání počítače. Pokud ho chceš vytunit, nechoď do obchoďáku, nech si ho postavit na zakázku.

postcd

to vypadá jako jenom nějaká líbivá skříň počítačová. já bych si koupil něco na aukru. od nějakého prodejce s dobrými hodnoceními. dají se tam sehnat dobrá pc do 4 tis. a nebo ten co jsi zmiňoval dříve by ti měl taky dobře šlapat. jak říkam podívej se na minimální systémové požadavky u her, které chceš hrát. Google.cz: systémové požadavky gta5 atd…

anonym

Hele – děláš si prdel a nebo jsi vážně tak blbej???
:-O
Nemáš prachy, chceš herní mášu, ale prachy chceš namísto do výkonu vrazit do designu??? Ten tvůj odkaz je holej case BEZ ZDROJE, tedy něco, co funkčně stejné, nové, koupíš za třetinu ceny – a pokud použiješ jeté (o nic nejde – to je jen kisna – tam žádné součástky nejsou), klidně si můžeš nechat stávající!!!
A co na tom chceš vlastně tunit??? – světýlka a nebo barvičky??? – chápeš, že v té bedně není VŮBEC NIC???
OMG – takový – jako jsi ty, bych nepustil na dohled od slušnýho pecka…
😛

icurusL

Já mám tento notebook a utáhnu na něm skoro všechno a jsem s ním spokojený :)
http://www.eu­ronics.cz/note­book-lenovo-ideapad-g510-i5-4200m-8gb-8-1000gb-15-6-dvd-r-rw-amd-hd-8750-2gb-bt-cam-w8-lnv59392688/p­354752/
Samozřejmě, jestli ti jde o stolní, tak na ty já nejsem, takže s tím ti nepomůžu…

Voldemord

Děkuji ale za pomoc :)