dudu

A co snachy a zeťové?

Otázka na tchýně ve mně evokovala dotaz jednak na zkušenosti se snachami a zeťáčky a jednak, zda nemáte občas dojem, že vaše drahé děti netrpí až příliš pocitem, že rodiče jsou povinni jim trvale sloužit a všemožně podporovat nejen je, ale též jejich rodinny?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak si je vychováme,takové je máme.

Další odpovědi
pondělí

děti to mnohdy nevyžadujou,jen rodiče a prarodiče to potřebujou něco dětem furt dávat