iceT

A co si o tom myslite vy?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/212202-vlada-schvalila-snizeni-podpory-stavebniho-sporeni.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Získt byt = vyhrát v loterii!!

Další odpovědi
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/financni-situace

Gollumek.88

co si o tom myslim… No, že se utrácej peníze tam kde nemaj, tak musej peníze sebrat jinde, byť to znamená pro ty, co si pracně spoří, snížení zisku toho, co si spoří ze svých vydělaných peněz.

co na to víc říct. Prostě Česko.

standa

Již před dvěma měsíci jsem opalcoval níže uvedený příspěvek na téma ´stavební spoření´…, jedná se totiž o ojedinělý (bohužel) názor, který odkrývá podstatu nesmyslného přerozdělování.

Všechny ostatní odpovědi jsou až na výjimky, s prominutím, populistické kecy ☹

„Omezení nebo zrušení příspěvků na stavební spoření je v pořádku. Není žádný důvod k tomu, aby lidé, kteří nemají dost peněz na pravidelné spoření, museli dotovat ty, kteří si peníze tímto způsobem zhodnocují. Možná by mělo smysl dotaci dát pouze spořícím, kteří si opravdu za uspořené peníze zajistí bydlení, ale i to je sporné.
Píšu to s vědomím, že toto spoření mám já i celá rodina včetně nejmenších dětí.“

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/planova­ne-zruseni-prispevku-na-stavebni-sporeni-co-si-o-tom-myslite