hanulka11

A co sauna? Máte rádi suché teplo

nebo páru? Jak často do ní chodíte a kolik u vás stojí 1h?

Nejlepší odpověď
BEAES

Suché ne, pouze páru a to jen jednou do roka na dovolené. Mám raději termální lázeň.

Další odpovědi
salsa verde

Určitě suchou, chodila jsem téměř pravidelně dvakrát do měsíce ale teď nestíhám a už jsem dlouho nebyla…takže samotnou by mně zajímalo kolik to teď stojí.

mosoj

Bez sauny bych už tu snad nebyl. Chodím do ní od roku 1983 min každý týden.
Vetší pohodu jsem nikdy nikde nezažil.
V současné době 2 hoďky 110 Kč. K dispozici anatomická a vyhřívaná lehátka.
Když jsem začínal stála sauna na dvě hodiny
cca 12 Kč ( přesně si již nepamatuji).

Polaskova44

Tak to já třeba saunování zbožňuji. Nejraději mám asi finskou saunu. Právě tu bych si docela ráda pořídila i domů. Nedávno jsme se o tom bavili s manželem a vypadá to, že si ji letos necháme udělat. Už jsem se dokonce i dívala po nějakých firmách, které se výrobou saun zabývají a asi nejvíc se mi zamlouvá https://www.sau­naproject.cz/