kovy94

A co s tím mám udělat mam 4 GB ramky a trijadrovej procesor nevím co s tím mám udělat

Nejlepší odpověď
www

Promiň, ale co vlastně chceš? Na co a proč se ptáš?

Další odpovědi
Conchus

Když to nevíš, tak je to zřetelný důkaz, že jsi vyhodil peníze. Kup si kuličkové počítadlo a budeš spokojený. Kreslit a psát můžeš prstíkem do písku.

anonym

To vyhoď.
Doplňuji:
Vážně nechápu co touto otázkou sleduješ, 4GB ram jsou v tomto NB normálně a 3 jádro je také osazováno výrobcem, tak co bys ještě chtěl??

Michal Kole

4 GB je dnes minimum. Lepší je 8.

Tří jádrový procesor ? To se mi nějak nezdá.

Máš stolní nebo notebook. V notebookách je s tím víc problémů. Do stolního PC se snáze leze s je tam většinou lepší komapktibilita prtože se dá lépe aktualizovat BIOS, protože se předpokládá pozdější uprdate. Notebook je spíše spotřební zboží jako televize. Tu si také nemůžeš později vylepšit. I když dnes i TV má firmware a aktualizace.