oleandra

A co můžu udělat pro to,aby mu neproměnili podmínku za nedbalku?Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

„MU“ znamená vašemu příteli (manželovi) ?

Ale proč byste cokoli měla dělat Vy? Jak to myslíte ?

Dejte svému „mu“ radu, aby se choval ve všech ohledech a ve všech situacích tak, aby neporušil zákon…, což povede k tomu, že na konci podmínky dostane ´osvědčení´ že se v podmínce osvědčil, a to bude jeho životní výhra !

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-muzete-mi-prosim-napsat-jestli-se-po-novem-roce-budou-zmeny-v-trestnim-zakoniku-nedbal-tr-cin-dekuji