a co k tomu potřebuji?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jako k čemu co potřebuješ?
Ty jsi anonym, takže nemůžeme vyhledat popřípadě původní otázku kde se na něco ptáš.
Já nevím, že lidé jsou tak líní, že nedokáží alespoň jednou větou popsat svůj problém. Hlavně, že chtějí radu od druhých, ale jakou to už nevím.

Další odpovědi
panenka

Musíte mít sebou váš Živnostenský list vaše vlastní doklady jako je OP na Finančním úřadě vám pak vystaví Osvědčení o registraci a vaším danovým identifikačním číslem (DIČ)pro případ že by jste chtěl/a podnikat na DIČ

anonym

Vypadá to na Vtipálka obecného.Až Všeobecného.

ReHu

Proč si anonymové myslí, že všichni systematicky sledují jejich předešlé otázky a jsou vždy v obraze?
Přece není takový problém se zaregistrovat.

kapka

A Panenka navzdory objektivním potížím koná svou povinnost… Čímž ji jmenuji vrchním luštitelem otázek od anonymů. 🙂

elektrikář

K takovýmmto otázkám potřebuješ mít kus rozumu. Vem ho do hrsti co se takovéto otázce dá odpovědě? Jseš ......