50centes

a co jse ještě hodí k halloweenu

Doplňuji:
dekorace

Nejlepší odpověď
Adula.57

moc nechápu vaší otázku, ale ptáte se co se hodí k hallowenu? Masky, vydlabané dýně, sladkosti…

Další odpovědi
www

Především by se, podle mne, hodilo nezavádět podobné amerikanizmy do těchto končin a držet se, v tomto případě, našich „dušiček“ s obyčejnou dýní.
Jinak z toho zblbnem, podobně jak s Dědou mrázem, perestrojkou, subotnikama ap. před lety! 🙂
Vše uvedené pamatuji, ty asi ne ☹

mrblackwell

Znaky Halloweenu jsou dýně, speciálně vyřezané a uvnitř je svíčka,pak čarodějky, duchové, černé kočky, košťata, oheň, příšery, kostlivci atd.

hanulka11

my tento svátek nikdy nedrželi ,takže u nás se nic nedělá

ale zde si můžeš najít inspiraci

http://www.go­ogle.cz/search?q=ha­lloween+party&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=u_GSTqnaM8­a1hAfut7EF

já tedy sama něco k čemu nemám vztah a čem nic nevím neslavím…

kropitko

Hodí se ho hodit za hlavu,,máme dost vlastních a hezčích svátků,,já na ty dotažené ze západu moc nejsem,,,