Miroslavst

A co hrášek, roste u vás někde na poli? A proč hrášek??

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-co-hrasek-roste-u-vas-nekde-na-poli
Nebylo by lepší, pokud byste se poohlédli namísto po poli s hráškem po poli s mákem?

Nejlepší odpověď
hrášek

Panenko z makovice se nedělá jen čaj,kromě všeho možného na co se mák používá,vím z doslechu,že se z něj vyrábí droga.

Jinak já jsem pro ten hrášek,to je snad jasný,ne?:)

Další odpovědi
panenka

🙂to už nás chceš Miroslave uspat? z makovice se totiž dělá velmi dobrý čaj po kterém hned usneš jako špalek .Já si hrášek zasadila u svých rodičů hrášek si u nich sadím každý rok pak si ho dám do sačku a do mražáku a dávám ho i do polévek,omáček zrovna včera jak jsem si ho loupala tak jsem se ho tak přejedla až mě z toho bolel báchor 🙂

Ano máte pravdu hrášku že makovice se dělá také droga.

kablik

zajímá mne jak se ten čaj vlastně dělá a možná i více lidí, zatim jsem otom slyšel jen povídat, pochlubte se

Miroslavst

Abych pravdu řekl, ani mě to vědět neláká.