Shrek

A co Dalmatin hodi se do panelakoveho bytu

Nejlepší odpověď
anonym

A proč ne? Je to středně velký pes a společenské plemeno. Původně se využíval, jak jistě víš k doprovodu kočárových spřežení šlechty, takže když tě bude doprovázet třeba při jízdě na kole, bude určtě spokojený. Většina dalmatinů, které znám žije v bytech s rodinou.

Další odpovědi
redy

Jo to víš panelák je panelák ale je to natobě,chceš psa tak ho měj :)

venkovan

Já bych ho tam neházel.
Uvidí tě ochránce zvířat a je problém.
No ale když už tam ho chceš hodit, tak počítej s tím, že takový pes potřebuje hodně pohybu. Tak tam musíš mít nějaké dveře a hodně s ním chodit na procházky, na cvičiště apod. A až půjdete domu – neházej ho, stačí otevřít dvěře, on do bytu vběhne sám.

ReHu

Jestli s ním bude někdo chodit aspoň 3× denně na procházky, tím nemyslím na 5 minut, pak snad ano.
Podívej, jak má dlouhý nohy. Projížďka na kole mu udělá radost.