otaznik007

a=42-b-c a=34-c-d a=53-d-e a=61-e-b a=? Prosím odpovězte.

Napište prosím i postup.
Doplňuji:
Chci výsledek i postup.

Nejlepší odpověď
www

Chceš výsledek?
Tak výborně. Vše najdeš v učebnici, rád ti řekne více kantor(ka). Sorry.

Další odpovědi
led

Keby na konci viet bol výkričník, pochopila by som tento oznam ako príkaz.
Takýto jednoduchý matematický príklad? Stačí sa pozrieť do učebnice a svojho zošita z matematiky.
Tu sa nevypracuvávajú domáce úlohy. Pri podobných otázkach pracujeme systémom:
Múdremu napovedz…
Doplňuji:
vypočítaj si čomu sa rovná „b“, čomu „c“, čomu „d“, čomu „e“. potom z výsledkov si dokážeš vypočítať „a“

Michal Kole

Z těch příkladů ani nelze vyčíst co se po tobě žádná.

WeeBear

Chtít můžeš, ale lepší je mít, nemyslíš?

Téměř to podobné jsi řešil nedávno http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-b-c-42-a-c-d-34-a-d-e-53-a-e-b , kde ti kupodivu přišla i odpověď. Tady se nedělají úkoly!