Avatar uživatele
Littl3

99 % vytíženosti ramek čím to bude ?

Ahoj, stává se mi že mám okolo 99% vytížené ramky a pc se začně dost sekat, přitom výkonu má až až, nevíte někdo čím by to mohlo být ? Když mám zaplej jen google a steam má to 49%..
i5 4690K
8GB RAM 1600

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3115 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Se podívej, ne?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
ptáč

Zkus sprostě odinstalovat chrome. Do mého PC už nesmí, abych to mohl vůbec používat, abych mohl zatěžovat mou prací, tím, co chci já. Je-li ram vytížená,musí PC běžet rychleji, ne naopak. To dělá program, který se po spuštění systému sám spouští. Zkus sprostě… a při nějaké práci která zatěžuje.. žere, nespouštět ani indikátory vytížení, jako je správce úloh atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Zalezi, kolik mas v chromu otevrenych zalozek – kazda si muze brat klidne i 500mb RAMek! Youtube a fb si treba berou oba po 300mb.

Kazdopadne Spravce uloh – Procesy – seradit podle Pamet a uvidis hned, co ti zabira nejvic pameti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Asi máš systém něčím zasra… – zahlcen…
___
Ale my neodhalímé čím…
Přestaň považovat počítač za hračku – a nebo zaplať servisákovi…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gobls

Hodně paměti i výkonu žerou dnešní záplavy různých flashových animovaných reklam. Na stránce je pár kilobajtů textu a megabajty plevelu. Nejlepší je flash vypnout tak, aby byl spuštěn jen ten potřebný po kliknutí na něj.
Jo a taky extrémně zatěžují některé dynamické diskuse jako Facebook a Disqus. U FB to lze s omezením komfortu řešit používáním mobilní verze.

Upravil/a: gobls

0 Nominace Nahlásit