Pokročilý

99 % vytíženosti ramek čím to bude ?

Ahoj, stává se mi že mám okolo 99% vytížené ramky a pc se začně dost sekat, přitom výkonu má až až, nevíte někdo čím by to mohlo být ? Když mám zaplej jen google a steam má to 49%..
i5 4690K
8GB RAM 1600

Odpovědi:

Bronzový

Se podívej, ne?

Bronzový

Zkus sprostě odinstalovat chrome. Do mého PC už nesmí, abych to mohl vůbec používat, abych mohl zatěžovat mou prací, tím, co chci já. Je-li ram vytížená,musí PC běžet rychleji, ne naopak. To dělá program, který se po spuštění systému sám spouští. Zkus sprostě... a při nějaké práci která zatěžuje.. žere, nespouštět ani indikátory vytížení, jako je správce úloh atd.

Pokročilý

Zalezi, kolik mas v chromu otevrenych zalozek - kazda si muze brat klidne i 500mb RAMek! Youtube a fb si treba berou oba po 300mb.

Kazdopadne Spravce uloh - Procesy - seradit podle Pamet a uvidis hned, co ti zabira nejvic pameti.

Zlatý

Asi máš systém něčím zasra... - zahlcen...
___
Ale my neodhalímé čím...
Přestaň považovat počítač za hračku - a nebo zaplať servisákovi...
;-)))

Hodně paměti i výkonu žerou dnešní záplavy různých flashových animovaných reklam. Na stránce je pár kilobajtů textu a megabajty plevelu. Nejlepší je flash vypnout tak, aby byl spuštěn jen ten potřebný po kliknutí na něj.
Jo a taky extrémně zatěžují některé dynamické diskuse jako Facebook a Disqus. U FB to lze s omezením komfortu řešit používáním mobilní verze.

Diskuze k otázce

Bronzový

ptáč

to už je jen sem, https://www.google.cz/…
ale tady je článek http://www.zive.cz/… který jsem měl na mysli.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.