Avatar uživatele
MK44

7 let babyboxů

Hess zprovoznil za 7 let 50 babyboxů. Jaké myslíte že jsou klady a zápory babyboxů? Po stránce zdravotnické, etické, výchovné (dopadu možnosti jejich použití), ekonomické, z hlediska dostupnosti, zneužitelnosti, anonymity apod. Dokázali byste vysvětlit cestu k nejbližšímu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, Jose1f, suaeda, Pájo, Wang, anonym před 4340 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem PRO existenci babyboxů

Doplňuji:
Většina lidí říká, že je lepší pokud dítě skončí v babyboxu než by mělo skončit v popelnici. A přesto v nich některé skončí. Všechno je hlavně o lidech a jejich myšlení. Některá dívka či žena klidně svoje dítě zavraždí a odhodí do příkopu několik metrů od babyboxu. Nechtějí aby přežilo. A jiné se klidně vydají i několik kilometrů k nejbližšímu babyboxu a pokud je přesto daleko, tak odloží dítě například do nemocnice. Kdo si váží života druhých udělá pro jeho záchranu všechno co je v jeho silách. …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem PRO existenci babyboxů

První babybox byl otevřen symbolicky 1.6. a smysluplnější dárek si nedovedu k Mezinárodnímu dni dětí představit .Pan Hess si jistě zaslouží úctu a obdiv,že dokázal svůj plán prosadit a uskutečnit.Nabízí se asociace se Schindlerovým seznamem nebo Wintonovými dětmi.Nechci aby to vyznělo pateticky,ale jako matka (a babička) si myslím,že každý z těchto mužů vykonal ve své době dílo obrovského humánního přesahu.Všem dětem přeji k jejich dnešnímu svátku co nejlepší život a těm Hessovým o to víc,že by mnohdy bez babyxů tu šanci ani nedostaly......:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsem PRO existenci babyboxů

Invence upadá, když se musí dokola omílat téma, jež má už 54 odkazů, viz zdroj:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=babybox

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsem PRO existenci babyboxů

Tady snad nikdo soudný nemůže mít jiný názor. Cestu k nejbližšímu samozřejmě znám, i když tuto znalost nikdy nevyužiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Jsem PRO existenci babyboxů

Doplňuji:
V našem městě je také. Před časem posloužil již také svému účelu a nalezená holčička má nyní nové rodiče.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Jsem PRO existenci babyboxů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jsem PRO existenci babyboxů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Jsem PRO existenci babyboxů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jsem PRO existenci babyboxů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Pro Dr.Axl – snažně tě prosím, přestaň pořád dokola připomínat co už tady všechno bylo. Lidé se tu mění, mohou přijít nové názory a v tom vyhledávači se mimo tebe nikdo jiný nešťárá. Buď si toho nevšímej, nebo zkvalitni odpověď. Už je to trochu trapné…
Hezký den. Sůwa

před 4340 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek