Nechápavé

66 a 69 Co tyhle cisla znaci?

Co tyhle cisla oznacuji

Nejlepší odpověď
annas

Vložil jste otázku do kategorie matematika. Jde o přirozená, dvojciferná čísla.
 –.
Jinak v oblasti numerologie:
66 – znamená rozvoj, ale i hrozící nebezpečí.
Podle http://www.nu­merologia.sk/clan­ky/vyznam-cisel-19.html

V odkazu je uvedený Zdroj: Aklič Albert: Tri zlomené pečate, Bratislava: Genezis 1991

Jinak význam čísla 69 jsem podrobně popsala v otázce:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-cislo-69
Co znamená číslo 69?

Číslo 69 se dlouho vnímalo jako rozdíl mezi ženou a mužem. Dnes je lidé vnímají jako velmi sexuální – jako rovnováhu., tedy energi jing a jang. Ale i víc, spojení v oblasti duchovní.

Číslo 6 je také považováno za symbol ženy. V kombinaci s číslem 9 máme číslo 69, Jin a Jang, nebo setkání mužských a ženských, živků, symbol spojení řek a vod života, života věčného., rovnováha mezi světlem a tmou.
atd.
,

Další odpovědi
www

V matematice pouze různá čísla, ovšem třeba v sexu různé polohy 😁

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.