§60 odst.2 z.200/1999 Sb,je závažným důvodem v omluvě neúčasti na KPPP zaměstnavatel?

Děkuji za předchozí odpověď a upřesňuji výše-tedy odst.2 §60..."tomu,kdo se bez závažných důvodů nedostaví na výzvu"...obviněný /starobní důchodce,který údajně nikdy nic nemusí a vždy si bude dělat co chce/se jím napsanou omluvenou absenci na jednání KPPP lživě"vymlouvá" na zaměstnavatele,od něhož není žádné razítko,podpis -vyjádření,proč je obviněný v práci nepostradatelný atd.,přitom Zák.práce v § 124 odst.1 řeší překážky z důvodu obecného zájmu...jde zejména o osoby předvolaných k jednání...nebo orgánu obce a to KPPP je.Jde mi tedy o to,zda je po právní stránce správné,že KPPP akceptovalo obviněnému "omluvenku"jejíž hodnověrnost nikdo neověřil,protože vím,že kdykoliv obviněný potřeboval vyměnit směnu,nikdy nebyl problém.Nadále pokračuje ve lžích,manipulacích ,dnes již nejen se mnou,ale i státními orgány,PČR .A to se mi zdá nespravedlivé a podjaté vůči mně,protože on je místní,zná se s mnohými,ale já jsem dle něj "náplava z Prahy",neznám zde nikoho,přesto se chci bránit v rámci zákona,v souladu s dobrými mravy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Fandím vám.Dost mě udivuje,že si toto patřiční úřady neověřili.Sám si něco takového napsat a neověřit je dost podivné.Přitom je to pod dost vysokou pokutou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.