iwetax

50her za 59kč

Také jste si všimli v trafice, že se tam prodává CD s 50hry za 59kč? Mě se tam strašně jedna hra líbí ale bojím se jestli to nejsou jen Dema nebo hry na 1hodinu. Co si myslíte vy? Máte s tím zkušenousti?

Konkrétně to je : Hry 2 pro děti, 50nejlepších her. Od DOUPĚ. Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Je to tak. U hry Peggle WOW jdou jen 2leveli.

Nejlepší odpověď
panenka

Nedávno jsem koupila dětem "Počítačové hry hry pro děti od 4–14 let je tam 200 her a jsou od Doupě a jsou doré mím dětem se líbí takže se IVETAX bát nemusíš .

Další odpovědi
led

Podľa tej ceny ide hlavne o freeware – mix zastaralé /nepredajné/ hry a dema nových hier s niekoľkými levelmy.

Blecha

led má pravdu

SinceX

Jak už říkal LED, tak jsou to hry většinou freeware, ale jsou i levnější a celkem zajímavější. The Plan, XIII,…Podle mě se bát nemusíš. Kdyby to bylo nějaké demo, tak by stoprocentně nestálo 59Kč ale možná tak 30 kč, ani ne..:)

Jahoda

Myslím si, že si to můžete bez obav koupit, milá Iwetax. Od firmy Doupě má moje kamarádka pro své děti plno her a dobře jí fungují. Takže si myslím, že si tyto hry můžete v pohodě koupit. Přeji příjemné hraní 🙂