iceT

503 server dočasně nedostupný.

Máte to tak všichni nebo jen já?

Takže otázka se odeslala,odpověď na otázku ale odeslat nelze(zatím),nemůžu ani udělit hvězdičku ani hodnotit…děkuji
Doplňuji:
Prosíme o strpení, zmiňovaný problém je v tuto chvíli intenzivně řešen.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Odpovědi
Děda Louda

Mně to taky z uvedeného důvodu odmítá spolupráci.

shikanzen

Problém je odstraněn, omlouvám se za výpadek diskutované části služby odpovědi.cz a děkuji za pochopení.

chudst

Příspěvek smazán administrátorem.

jennysh

Dělá to všem.Netřeba se obávat toho že by byl problém na vaší straně.

led

Je to už od rána. Tiež som mala pocit, že chyba je vo mne, ale robilo mi to aj na inom počítači. Tak čakám…a čakám…

Kerberus

Vložila jsem otázky, ale nemůžu bodovat odpovědi ani otázky z minulého dne.

iceT

Takže díky za příspěvky a připomenutí diskuze,to mě tedy fakt nenapadlo se kouknout sem-no co,jak jsem stará,tak jsem blbá,ale ještě jednou díky,jsem uklidněná,že nemám nic rozbité:-)