ivosek2

5 zemí které mají nejsilnější armádu?

Napíše někdo 5 zemí které mají největší armádu?

Odpovědi
quentos

ve zdroji se dva respondenti v prvních pěti prakticky shodují:

USA… dlouho nic… Rusko… dlouho nic… Čína, Indie, GB

posuzováno z hlediska modernosti, bojeschopnosti, počtu členů…

Zdroj: http://www.eu­pedia.com/forum/thre­ads/23938-Top-10-Best-Modern-Militaries-Armed-Forces

Mirdas

Je nutno zohledňovat buď počet členů armády, kvalitu výcviku, kvalitu výzbroje.
Podle mne tedy asi:

  1. U.S.A.
  2. Rusko
  3. Čína
  4. Izrael
  5. Velká Británie
  6. Česko ( bez NATO )

Já bych se nebál dát ten Izrael ještě výš v žebříčku… má hodně profesionálních vojáku a vynikající moderní techniku.